Wiosna 2017
 • event_seatWybór miejsca
 • assignmentUzupełnianie danych
 • assignment_turned_inPodsumowanie
 • paymentBilety gotowe
Prosimy zaktualizować przeglądarkę.

Przydatne informacje

Zakup biletów na mecze Lecha Poznań na INEA Stadionie jest banalnie prosty, wystarczy zalogować się do systemu sprzedaży. Wybrać na mapie stadionu miejsce, sposób dostarczenia biletu ( SMS / wydruk samodzielny czy Karta Kibica), zrealizować płatność, a później RAZEM z nami przeżywać sportowe emocje podczas meczu. Zapraszamy!

 • help_outlineUlgi dla uczniów, studentów i seniorów

  Każdemu uczniowi oraz studentowi od 13. do 26. roku życia przysługuje bilet w kategorii ulgowej -20%. Wystarczy, że prześlesz za pomocą formularza na stronie bok.lechpoznan.pl skan swojej legitymacji, a wejściówkę na każde spotkanie rozgrywane na INEA Stadionie kupisz z 20% zniżką.

  Doceniamy także kibiców, którzy z Kolejorzem są już od kilkunastu lat. Ba! Wśród tłumów fanów, którzy wspierają Lecha na każdym meczu jest wielu sympatyków, którzy pamiętają jeszcze pojedynki Niebiesko-Białych rozgrywane na Stadionie na Dębcu. Również Wam, osobom powyżej 65. roku życia przysługuje bilet w kategorii ulgowej z 20% zniżką.

 • help_outlineUlgi dla najmłodszych i rodzin

  Najmłodsi sympatycy Lecha w każdym meczu z całych sił wspierają swoich ulubieńców. Chcemy, aby każda wizyta na INEA Stadionie była dla Twojego dziecka niezapomnianym przeżyciem. Dzieci od 6 do 13. roku życia na każdy mecz rozgrywany przy ulicy Bułgarskiej wchodzą za 10 złotych, natomiast najmłodsi do 5 roku życia wchodzą na mecz za darmo, pod opieką dorosłych. Szczególnie zapraszamy wszystkich do Sektora Rodzinnego DĄBEX, który mieści się na sektorach L1, M1, N1 oraz L2, M2 i N2  trybuny III im. H. Czapczyka.

  Jeśli posiadasz Kartę Dużej Rodziny i chcesz zabrać swoje dzieci na INEA Stadion kupisz bilet dla każdej Twojej pociechy do 18 roku życia za symboliczną złotówkę.
  Każda mama, która razem ze swoją pociechą przyjdzie na INEA Stadion głośno dopingować Kolejorza kupi bilet w kategorii ulgowej -20% taniej. Pamiętaj - zniżka ulgowa nie przysługuje w odrębnym, pojedynczym zakupie, a jedynie w transakcji łączonej z co najmniej jedną wejściówką w kategorii cenowej dziecko (cena 10 złotych).

 • help_outlineKibicuj z klasą i ze swoją wiarą

  Brałeś udział w akcji „Gimnazjaliści na Kolejorza” i chciałbyś częściej powtarzać wspólne wyjścia ze szkołą? A może jesteś już uczniem szkoły ponadgimnazjalnej i chcesz dopingować Kolejorza z grupą swoich znajomych z klasy? Wystarczy, że zbierzesz co najmniej 10 osób oraz opiekuna, podeślesz listę danych osobowych na stronie bok.lechpoznan.pl, a każdy z Was bilet na mecz Lecha kupi o połowę taniej!

  Jeśli macie od 13. do 18. lat, wtedy za bilety zapłacicie -50% ceny wejściówki w kategorii normalnej. Na 10 uczniów przypadać powinien 1 opiekun, który zapłaci tyle ile Wy!
  Natomiast jeśli na mecz zabierasz młodszą grupę dzieci w wieku od 6. do 13. roku życia, wtedy bilety dla uczniów będą kosztować 5 złotych! Opiekun 10 osób zapłaci połowę ceny wejściówki w kategorii normalnej.

  Nasza oferta obowiązuje na każdym spotkaniu Kolejorza w rozgrywkach Ekstraklasy, Pucharu Polski oraz Ligi Europy. Wyjątkiem są hitowe mecze przy Bułgarskiej, na których organizator ze względów logistycznych zastrzega sobie limit biletów dla grup zorganizowanych (wtedy obowiązuje kolejność zgłoszeń).

 • help_outlineFirmowe spotkania przy Bułgarskiej

  Chciałbyś kibicować Kolejorzowi wspólnie ze znajomymi z pracy? A może jesteś szefem i myślisz o prezencie świątecznym dla swoich pracowników? Przyjdźcie na INEA Stadion i wspierajcie Lecha! Dołącz do Volkswagen Poznań, INEA, Kompanii Piwowarskiej i wielu innych firm, których pracownicy co mecz dopingują Kolejorza przy Bułgarskiej. Dla każdego przedsiębiorstwa przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty cenowe. Jakie? Skontaktuj się z nami: bok.lechpoznan.pl i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować. Gwarantujemy minimum formalności, a maksimum dobrej zabawy. 

 • help_outlineLech bez barier - zapraszamy osoby niepełnosprawne

  Program Lech bez barier jest skierowany dla osób niepełnosprawnych. Na każdy mecz przygotowane jest kilkadziesiąt darmowych biletów dla osób z I grupą inwalidzką i posiadających Kartę Kibica oraz ich opiekunów. Wejściówki są przyznawane na każdy mecz rozgrywany na INEA Stadionie. Wnioski można składać na stronie bok.lechpoznan.pl, faksem pod numerem (061) 886 30 10 lub osobiście w sekretariacie klubu na tydzień przed planowanym meczem, a ostateczny termin upływa dzień przed meczem o godz. 12.00. O przyznaniu wejściówek decyduje kolejność zgłoszeń.

  Więcej informacji >>>

 • help_outlineParking dla kibiców w dniu meczowym

  Parking dla kibiców w dniu meczu zlokalizowany jest przy ul. Ptasiej. Miejsce parkingowe kosztuje 8zł i można je wykupić przez Internet na tej stronie lub za 10zł w kasach INEA Stadionu. Liczba miejsc jest ograniczona.

 • help_outlineMecz w strefie Premium

  Niezapominane emocje sportowe w najlepszych strefach INEA Stadionu juz od 250 zł z cateringiem! Napisz do nas po indywidualną ofertę