Karta Kibica Lecha Poznań

>> ENGLISH VERSION

Pragniemy poinformować, że w myśl obowiązującej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, organizator jest zmuszony identyfikować wszystkich kibiców z imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz wizerunku twarzy. Niesie to za sobą obowiązek posiadania karty kibica. Od sezonu 2013/2014 każdy kibic chcący wejść na mecz Lecha Poznań rozgrywany przy ulicy Bułgarskiej, musi posiadać swoją kartę kibica. Dlatego już dziś odbierz swoją kartę i dołącz do grona kibiców Lecha Poznań!

Lech Poznań przygotował trzy rodzaje kart kibica:

Karta kibica z funkcją płatniczą:

 1.  Jest kartą identyfikacyjną umożliwiającą wstęp na stadion w myśl przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Na karcie nadrukowane jest imię i nazwisko, numer PESEL oraz wizerunek twarzy jej posiadacza, a także numer ACN.

 2. Jest niezawodnym nośnikiem biletów / karnetów, umożliwiającym otwarcie kołowrotów stadionu przy ul. Bułgarskiej metodą bezstykową, a także daje możliwość zakupu pojedynczych biletów on-line.

 3. Jest debetową kartą płatniczą MasterCard z funkcją zbliżeniową PayPass, za pomocą której można dysponować środkami posiadanymi na rachunku, dokonując transakcji zarówno w kraju jak i za granicą. Jest wydawana do konta osobistego co daje znacznie więcej możliwości w stosunku do dotychczasowych kart typu prepaid opartych tylko na kontach technicznych. Przy pomocy karty kibica można korzystać również z transakcji internetowych (bezpiecznie dzięki usłudze 3D Secure) i wypłat gotówki w punktach usługowo-handlowych oferujących usługę cashback (Płać kartą i wypłacaj), a saldo rachunku można sprawdzić w każdym bankomacie lub przez Internet. Karta umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych - do kwoty 50 zł bez potwierdzania numerem PIN, transakcje powyżej 50 zł wymagają potwierdzenia numerem PIN i weryfikacji środków na koncie.

 4. Jest kartą dającą możliwość uczestnictwa w promocjach przygotowanych przez Klub. Dodatkowe korzyści z posiadania karty kibica z funkcją płatniczą to:

 • 10% zniżki na pierwszy bilet lub karnet na mecz nabywany za pomocą karty,

 • zakupy w oficjalnym sklepie KKS Lech Poznań z 15% zniżką,

 • 30% zniżki na usługi medyczne świadczone przez POLMED.

Karta kibica z funkcją płatniczą wydawana jest dzięki współpracy SGB i Lecha Poznań. Karta posiada funkcję płatniczą,
a w kasach INEA Stadionu można aktywować również funkcję biletową, która umożliwia wgranie biletu lub karnetu na mecz. Po wgraniu funkcji stadionowej i zakupie karnetu lub biletu na mecz, karta jest w pełni kompatybilna z systemem wejścia na stadion. Karta przeznaczona jest również dla sympatyków, którzy chcą posiadać kartę z wizerunkiem Klubu KKS Lech, natomiast nie są zainteresowani wgraniem funkcji stadionowej.

Ponadto w wybranych Bankach Spółdzielczych oraz w SGB-Banku S.A. kibice nabywający kartę otrzymają voucher na darmowy bilet na wybrany mecz Lecha Poznań rozgrywany na INEA Stadionie.*

Vouchery można otrzymać w następujących bankach spółdzielczych: Lubusko - Wielkopolski Bank Spółdzielczy w Drezdenku, Bank Spółdzielczy Duszniki, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu, Bank Spółdzielczy w Kościanie, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Mosinie, Ludowy Bank Spółdzielczy w Obornikach, Pobiedzisko-Gośliński Bank Spółdzielczy w Pobiedziskach, Poznański Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko – Sierakowskiego, Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie, Spółdzielczy Bank Ludowy im. Ks. P. Wawrzyniaka w Śremie, Bank Spółdzielczy w Witkowie, Bank Spółdzielczy w Chodzieży.

Adresy placówek banków można znaleźć na stronie www.sgb.pl.

*Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Szczegóły dotyczące karty znajdą Państwo na stronie.

Karta kibica z funkcją  identyfikacyjną:

 1. Jest kartą identyfikacyjną umożliwiającą wstęp na stadion w myśl przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Na karcie nadrukowane jest imię i nazwisko, numer PESEL oraz wizerunek twarzy jej posiadacza.
 2. Jest niezawodnym nośnikiem biletów / karnetów, umożliwiającą otwarcie kołowrotów stadionu przy ul. Bułgarskiej metodą bezstykową, a także daje możliwość zakupu pojedynczych biletów on-line.

Karta kibica z funkcją  identyfikacyjną do samodzielnego wydruku:

 1. Jest kartą identyfikacyjną drukowaną razem z biletem na mecz Lecha Poznań przy Bułgarskiej umożliwiającą jednorazowy wstęp na stadion. Karta jest przeznaczona do samodzielnego wydruku. Na karcie nadrukowane jest imię i nazwisko, numer PESEL oraz wizerunek twarzy jej posiadacza.
 2. Jest niezawodnym nośnikiem biletów, umożliwiającą otwarcie kołowrotów stadionu przy ul. Bułgarskiej metodą bezstykową. Aby wydrukować kartę samodzielnie należy postępować zgodnie z instrukcją: http://bilety.lechpoznan.pl/info/128/wydrukuj-karte-kibica-w-domu-instrukcja-krok-po-kroku.html

Aplikacja o kartę:

 •  Karta kibica z funkcją płatniczą wydawana jest w placówkach wybranych Banków Spółdzielczych oraz w oddziałach SGB-Banku S.A.  Krok po kroku jak otrzymac Kartę Kibica >>>
 • Aby aplikować o kartę kibica z funkcją identyfikacyjną należy zgłosić się do kas stadionowych, w godzinach otwarcia punktu wraz z urzędowym dokumentem tożsamości, zawierającym numer PESEL. 

Respektujemy cztery rodzaje dokumentów: 

- dowód osobisty (również tymczasowy),

- paszport,

- akt urodzenia z wbitym numerem PESEL,

- nowy wzór świadectwa szkolnego. Jeśli na świadectwie nie widnieje zdjęcie absolwenta, dodatkowo trzeba przedstawić legitymację szkolną.

Zdjęcie do karty kibica zostanie wykonane w obecności pracownika kas, a następnie zostanie wydana karta kibica.

Zamówienie w Punkcie Partnerskim: 

Aby zamówić kartę kibica w Punkcie Partnerskim należy zgłosić się w wybranym Punkcie (Lista Punktów Partnerskich) z urzędowym dokumentem tożsamości z numerem PESEL (szczegóły w punkcie: „Aplikacja o kartę”).

Zdjęcie do karty kibica zostanie wykonane w obecności pracownika punktu. Karta będzie do odbioru po ok. 5-7 dniach roboczych w punkcie.

Karta kibica przesyłką do domu:

Zamów z przesyłką do domu - Aby móc skorzystać z tej opcji należy wypełnić formularz o kartę kibica na stronie kartakibica.lechpoznan.pl, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami. Koszt usługi wynosi 20 PLN za jedną kartę.Usługa ta dotyczy tylko i wyłącznie kart kibica z funkcją identyfikacyjną.Osoby zainteresowane kartami kibica z funkcją płatniczą zapraszamy do kas stadionowych. Instrukcja krok po kroku >>

Do dyspozycji kibiców klub uruchomił infolinię dotyczącą Karty Kibica, biletów i karnetów.  Pod numeremi telefonów 602-368-268 (pon-pt 9-17), 602-368-369 (pon-pt 9-17) można zasięgnąć wszystkich niezbędnych informacji oraz uzyskać pomoc przy wypełnieniu formularza aplikacji o kartę kibica. Wszelkie pytania dotyczące karty kibica można również kierować mailowo na adres bilet@bilety.lechpoznan.pl

Reklamacje oraz zgłoszenia o błędnych danych można kierować na adres: reklamacje@bilety.lechpoznan.pl

Karta Kibica - możliwość odbioru karty identyfikacyjnej

  osobiście rodzic / opiekun prawny babcia/dziadek osoba trzecia mąż/żona
Dziecko <5 r.życia WCHODZI ZA DARMO BEZ KARTY KIBICA      
Dziecko <13 roku życia nie tak* tak* tak* -----
Dziecko 13 – 17 r.życia tak tak* nie nie nie
dorosły tak nie nie nie nie
osoba niepełnosprawna tak tak* nie nie nie
*obowiązek posiadania dokumentu z nr PESEL osoby, dla której będzie wydawana karta.
UWAGA!! WYJĄTEK STANOWI POSIADANIE UPOWAŻNIENIA NOTARIALNEGO
Aktualne zdjęcia wizerunku twarzy wykonujemy/skanujemy na miejscu

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania >>

Regulamin Imprezy Masowej >>