Karta Kibica Lecha Poznań

>> ENGLISH VERSION

Pragniemy poinformować, że w myśl obowiązującej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, organizator jest zmuszony identyfikować wszystkich kibiców z imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz wizerunku twarzy. Niesie to za sobą obowiązek posiadania karty kibica. Od sezonu 2013/2014 każdy kibic chcący wejść na mecz Lecha Poznań rozgrywany przy ulicy Bułgarskiej, musi posiadać swoją kartę kibica. Dlatego już dziś odbierz swoją kartę i dołącz do grona kibiców Lecha Poznań!

Klub KKS Lech Poznań przygotował dla Państwa trzy rodzaje kart kibica:

 • kartę kibica z funkcją identyfikacyjną,
 • Kartę kibica z funkcją identyfikacyjną do samodzielnego wydruku,
 • kartę kibica rozbudowaną o funkcję bankową

Jaka jest różnica ?
Karta kibica z funkcją  identyfikacyjną:

 1. Jest kartą identyfikacyjną umożliwiającą wstęp na stadion w myśl przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Na karcie nadrukowane jest imię i nazwisko, numer PESEL oraz wizerunek twarzy jej posiadacza.
 2. Jest niezawodnym nośnikiem biletów / karnetów, umożliwiającą otwarcie kołowrotów stadionu przy ul. Bułgarskiej metodą bezstykową, a także daje możliwość zakupu pojedynczych biletów on-line.

Karta kibica z funkcją  identyfikacyjną do samodzielnego wydruku:

 1. Jest kartą identyfikacyjną drukowaną razem z biletem na mecz Lecha Poznań przy Bułgarskiej umożliwiającą jednorazowy wstęp na stadion. Karta jest przeznaczona do samodzielnego wydruku. Na karcie nadrukowane jest imię i nazwisko, numer PESEL oraz wizerunek twarzy jej posiadacza.
 2. Jest niezawodnym nośnikiem biletów, umożliwiającą otwarcie kołowrotów stadionu przy ul. Bułgarskiej metodą bezstykową. Aby wydrukować kartę samodzielnie należy postępować zgodnie z instrukcją: http://bilety.lechpoznan.pl/info/128/wydrukuj-karte-kibica-w-domu-instrukcja-krok-po-kroku.html

Karta kibica rozbudowana o funkcję płatniczą :

 1. Jest kartą identyfikacyjną umożliwiającą wstęp na stadion w myśl przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Na karcie nadrukowane jest imię i nazwisko, numer PESEL oraz wizerunek twarzy jej posiadacza.
 2. Jest niezawodnym nośnikiem biletów / karnetów, umożliwiającą otwarcie kołowrotów stadionu przy ul. Bułgarskiej metodą bezstykową, a także daje możliwość zakupu pojedynczych biletów on-line
 3. Jest bankową kartą pre-paid, umożliwiającą dokonywania transakcji bezgotówkowych (po wcześniejszym zdeponowaniu środków na swojej karcie kibica), w tym również transakcji bezstykowych PayPass we wszystkich punktach akceptacji kart płatniczych oznaczonych logo MasterCard. Funkcja bankowa została uruchomiona przy współpracy z SGB-Bank S.A.
 4. Jest kartą dającą możliwość uczestniczenia w promocjach przygotowanych przez Klub, a w przyszłości dającą możliwość zbierania punktów i zamiany ich na atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym.
 5. Jest kartą dzięki której wspierasz Klub przy każdej transakcji bezgotówkowej. Płacąc kartą w sklepie, barze czy na stacji , wspomagasz finansowo Kolejorza. Bank SGB przekazuje prowizję od każdej transakcji na konto klubu

Warunkiem posiadania karty z funkcją płatniczą jest podpisanie umowy z bankiem, w punkcie wydawania kart kibica (nie mylić z koniecznością podpisania umowy  o rachunek bankowy czy inne produkty oferowane przez bank).

[REGULAMIN] - [WZÓR UMOWY] 
Wydanie karty kibica jest całkowicie bezpłatne w momencie zakupu biletu bądź karnetu, a za żadną z w/w funkcji nie jest pobierana opłata
W przypadku zgubienia swojej karty, kibic zostanie obciążony kwotą za wydanie duplikatu (aktualnie 20 PLN).


Aplikacja o kartę:

Aby aplikować o kartę kibica (idendyfikacyjną lub płatniczą) nalezy zgłosić sie do kas stadionowych, w godzinach otwarcia punktu wraz z urzędowym dokumentem tożsamości, zawierającym numer PESEL.

Respektujemy cztery rodzaje dokumentów: 

- dowód osobisty (również tymczasowy),

- paszport,

- akt urodzenia z wbitym numerem PESEL,

- nowy wzór świadectwa szkolnego. Jeśli na świadectwie nie widnieje zdjęcie absolwenta, dodatkowo trzeba przedstawić legitymację szkolną.

Zdjęcie do karty kibica zostanie wykonane w obecności pracownika kas, a następnie zostanie wydana karta kibica.

 

Zamówienie w Punkcie Partnerskim: 

Aby zamówić kartę kibica w Punkcie Partnerskim należy zgłosić się w wybranym Punkcie (Lista Punktów Partnerskich) z urzędowym dokumentem tożsamości z numerem PESEL (szczegóły w punkcie: „Aplikacja o kartę”).

Zdjęcie do karty kibica zostanie wykonane w obecności pracownika punktu. Karta będzie do odbioru po ok. 5-7 dniach roboczych w punkcie.

Karta kibica przesyłką do domu:

Zamów z przesyłką do domu - Aby móc skorzystać z tej opcji należy wypełnić formularz o kartę kibica na stronie kartakibica.lechpoznan.pl, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami. Koszt usługi wynosi 20 PLN za jedną kartę.Usługa ta dotyczy tylko i wyłącznie kart kibica z funkcją identyfikacyjną.Osoby zainteresowane kartami kibica z funkcją płatniczą zapraszamy do kas stadionowych. Instrukcja krok po kroku >>

Do dyspozycji kibiców klub uruchomił infolinię dotyczącą Karty Kibica, biletów i karnetów.  Pod numeremi telefonów 602-368-268 (pon-pt 9-17), 602-368-369 (pon-pt 9-17) można zasięgnąć wszystkich niezbędnych informacji oraz uzyskać pomoc przy wypełnieniu formularza aplikacji o kartę kibica. Wszelkie pytania dotyczące karty kibica można również kierować mailowo na adres bilet@bilety.lechpoznan.pl

Reklamacje oraz zgłoszenia o błędnych danych można kierować na adres: reklamacje@bilety.lechpoznan.pl
 

Jak aktywować funkcję płatniczą:

Kibiców, którzy posiadają kartę kibica bez funkcji płatniczej i planują uruchomienie tej funkcji prosimy o wysłanie maila na adres: bilet@bilety.lechpoznan.pl (dotyczy to tylko takich osób, które posiadają kartę bankową z chipem - WZÓR). Maila należy wysłać najpóźniej w dniu poprzedzającym wizytę w kasach przy stadionie, w treści podając dokładny termin wizyty, swoje dane oraz numer PESEL. Dzięki temu pracownicy klubu będą mogli wcześniej przygotować niezbędne dokumenty, a Państwo zostaną obsłużeni szybko i sprawnie. Aktywacja funkcji płatniczej będzie bezpłatna.

Natomiast osoby posiadające karte kibica indentyfikacyjną bez chipa (WZÓR), mogą zgłoszać się w kasach stadionowych, w godzinach otwarcia bez konieczności wcześniejszego wysłania wiadomości. Koszt wyrobienia takiej karty wynosi 20zł.

 

Karta Kibica - możliwość odbioru karty identyfikacyjnej

  osobiście rodzic / opiekun prawny babcia/dziadek osoba trzecia mąż/żona
Dziecko <5 r.życia WCHODZI ZA DARMO BEZ KARTY KIBICA      
Dziecko <13 roku życia nie tak* tak* tak* -----
Dziecko 13 – 17 r.życia tak tak* nie nie nie
dorosły tak nie nie nie nie
osoba niepełnosprawna tak tak* nie nie nie
*obowiązek posiadania dokumentu z nr PESEL osoby, dla której będzie wydawana karta.
UWAGA!! WYJĄTEK STANOWI POSIADANIE UPOWAŻNIENIA NOTARIALNEGO
Aktualne zdjęcia wizerunku twarzy wykonujemy/skanujemy na miejscu

 

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania >>

Regulamin Imprezy Masowej >>