Sektor Dziecięcy

Mnóstwo atrakcji

Najmłodsi sympatycy Lecha w każdym meczu z całych sił wspierają poznańskich piłkarzy. Chcemy, żeby wizyty na INEA Stadionie dzieciom kojarzyły się nie tylko ze sportowymi emocjami i fantastyczną atmosferą, ale również z dobrą zabawą. Podczas najbliższego meczu na obiekcie przy Bułgarskiej zostanie przedstawiona nowa maskotka, która będzie zapewniać rozrywkę wszystkim małym sympatykom Poznańskiej Lokomotywy!

Twoja pociecha marzy o spotkaniu z zawodnikami Mistrza Polski? Po meczu lechici odwiedzą Sektor Rodzinny! Najmłodsi będą mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, przybić piątkę oraz zdobyć autograf! Przyjdź na INEA Stadion i spełnij marzenia swojego dziecka!

Nowy Sektor Rodzinny

Nowy Sektor Rodzinny DĄBEX będzie mieścić się na sektorach L1, M1, N1 oraz L2, M2 i N2 III trybuny im. H. Czapczyka. Wszystkie dzieci do 13. roku życia zapraszamy wraz z opiekunami do Sektora Rodzinnego DĄBEX. Już dziś zarezerwuj miejsca dla siebie i swojej rodziny i wspólnie dopingujcie najlepszą drużynę w Polsce!

W Sektorze Rodzinnym DĄBEX nie zapominamy o wszystkich mamach, które razem ze swoimi pociechami przychodzą na INEA Stadion głośno dopingować Kolejorza. Każdej kobiecie przysługuje bilet ulgowy -20%, ale pamiętaj, że zniżka ulgowa nie przysługuje w odrębnym, pojedynczym zakupie, a jedynie w transakcji łączonej z co najmniej jedną wejściówką w kategorii cenowej dziecko (cena 10 złotych).

Posiadasz Kartę Dużej Rodziny i chcesz zabrać swoje dzieci na INEA Stadion? Nie trać czasu! Wtedy bilet dla każdej Twojej pociechy kosztuje złotówkę.

Szczegóły: http://bilety.lechpoznan.pl/ceny/

Firma z tradycją

Firma Dąbex jest wiodącym producentem parkietów i drewnianych podłóg w całej Europie. Nasz nowy partner to polskie przedsiębiorstwo, które z sukcesami łączy tradycje rodzinne z nowymi technologiami oraz potrafi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Efektem tego jest roczna produkcja, której łączna powierzchnia wynosi aż 140 Stadionów Narodowych!